Supervizor montaže novih instalacija VT

Tražite posao u dinamičnom okruženju? Timski ste orijentisani i želite profesionalne izazove i napredovanje u karijeri? Ukoliko su ovo vaše vrednosti pozivamo Vas da se javite na konkurs za posao NI Supervizor montaže.

Kontakt

Schindler d.o.o. Beograd
Bulevar Zorana Đinđića 64a

GTC HOUSE
11070 Novi Beograd
Srbija

tel. +381 11 260 88 81
fax. +381 11 260 88 85

info.rs@schindler.com

USLOVI:

  • Visoka stručna sprema - mašinski fakultet
  • Prethodno iskustvo u radu na gradilištima
  • Posedovanje licence 434 i/ili 333 Inženjerske komore Srbije je prednost
  • Poznavanje engleskog jezika, srednji nivo
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Proaktivno pristupanje rešavanju problema
  • Dobre komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Orijentisanost na potrebe klijenata

OPIS POSLA:

  • Planiranje, nadzor, konrola i realizacija svih aspekata projekta
  • Briga o bezbednosnim standardima na gradilištu
  • Vođenje računa o rokovima, kao i o planiranim standardima montaže, kao što su: cena, kvalitet, sigurnost i zadovoljstvo samih klijenata.
  • Koordinacija rada montažera i podizvođača na terenu i obezbeđivanje svih uslova kako bi se procesi obavljali prema propisanim standardima.
  • Konstantno unapređivanje i optimizacija postojećih procesa
  • Savesno i precizno vođenje prateće radne dokumentacije

KOMPANIJA NUDI:

  • Rad u dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Službeni automobil 24/7

Vašu radnu biografiju možete proslediti putem mejla: konkurs.rs@dekra.com

Opis kompanije:

Schindler d.o.o. Beograd je deo Schindler grupacije, jednog od vodećih proizvođača liftova, pokretnih stepenica i traka. Sa dugom tradicijom u vertikalnom transportu nudimo usluge projektovanja, prodaje, montaže i servisiranja. Uspešno poslujemo na teriroriji Srbije i Crne Gore.